Náhrada za téma č. 21 - "Fascinován zpět ve své kleci"
Pro člověka, který si lehl na podlahu vlaku.
Mám hlavu plnou příšer a náruč plnou tebe. Sleduješ mě hladovýma očima, ale ten pohled je jako instagramový filtr. Zkresluje realitu, aby odpovídala normám krásy.
Čekám, kdy zamrkáš a filtr zmizí. Kdy si uvědomíš, koho sis pustil k tělu. Protože já nejsem princezna, kterou bys mohl zachránit. Nedrží mě pod zámkem tatíček ani tříhlavá saň. Sama zamykám netvora do vězení své lebky.
Když jsi mě včera svázal, jako bys mu hodil klíč. Pustil jsi mého netvora z klece.
Brečela jsem ti do trička netvoří slzy, dokud se sám nevrátil pod zámek. A tys mě držel a na nic ses neptal.
Letos to spíš než DMD chvílemi připomínalo DMBJB, ale zdá se, že zítra je jiný měsíc a já žiju. Budu to brát jako úspěch!
Května se nelekejme, na kachny nehleďme.
Tak zase za rok ahoj! :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Když jeden druhého drží a na
Eurydiké
Když jeden druhého drží a na nic se neptá, je to krása...
Ano, to je.
may fowl
Ano, to je.
Tohle je fantastické drabble!
Nifredil
Děkuji moc! :) Jsem ráda, že
may fowl
Děkuji moc! :) Jsem ráda, že zanechalo dojem, však je to taky vyrvanina vnitřností... :)
To je velmi zajímavý text,je
Rya
To je velmi zajímavý text,je tam toho tolik... líbí!