"Tobiáši, ty vole, nelez do mých bot, rozvalíš mi je!" zaječí Tabita.
"Bez vulgarit; a ty, Tobiáši, dávej bacha," zasahuje Tadeáš. "Máš je o číslo větší, to musíš poznat, i když jsou jinak stejné. Pravda, mohla vám maminka koupit odlišné."
"Je vidět, tatínku, že ty jim boty kupovat nechodíš, není vždy takový výběr, aby to šlo," zareaguje Timea.
"U společenských bot se nám to nestane," praví Tobiáš.
"Není ovšem možno chodit všude v lakýrkách a lodičkách. A vůbec, tatínku, když byli malí a ty jsi je obouval, tak jsi jim zaměňoval boty každou chvíli," neodpustí si rýpnutí do Tadeáše Timea.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
No, když nedával pravou botu
mila_jj
No, když nedával pravou botu na levou nohu... :)
Pěkné, takové ze života.
To fakt jsou pořád ještě
Tora
To fakt jsou pořád ještě holčičí boty stejný jako klučičí? Tenisky asi jo, co. Tak je třeba kupovat jiný barvy aspoň :D To se mi to radí, co.
Pobavilo
Alešandr_Veliký
Pobavilo
Děkuji za všechny komentáře.
Chrudoš Brkosl…
Děkuji za všechny komentáře.
:D Rozvalíš mi boty :D
Peggy Tail
:D Rozvalíš mi boty :D
Díky za komentář.
Chrudoš Brkosl…
Díky za komentář.