“Tak jo,” říkám. “Nejdřív popadni krabici s kapesníky, polož ji vedle sebe a najdi někoho, kdo ti zbytek přečte.”
Začínám pomalým, příjemným hlasem.
“Pozorně a pomalu se rozhlédni se kolem sebe.”
“Vyber si tu nejvhodnější židli.”
“Podívej se na ní.”
“Opravdu se zadívej.”
“Vnímej její stín, nejbližší okolí.”
“Sleduj její křivky.”
“Pozorně si prohlédni barvu.”
“A texturu.”
“Soustřeď se na materiál.”
“Na pocit, jaký máš, když se židle dotkneš.”
“Představ si, jak jí rukou hladíš.”
“Soustřeď se, jak je dojemná.”
“Jak tě dohání k slzám.”
“Jestli máš ještě nějaký neposmrkaný kapesníček,” říkám už normálním hlasem. “Tak se někde stala chyba.”
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:)
kopapaka
:)
Cheche! Náhodou to platí,
Esclarte
Cheche! Náhodou to platí, jsem strašně dojatá!
Já ne. Asi se někde stala
Rya
Já ne. Asi se někde stala chyba... :-)))
Já myslím, že to musí být
Aveva
Já myslím, že to musí být chyba v předčítajícím, nedokázal nahodit dostatečně dojemný tón ;o)
Dokonalost sama! Brečím
Danae
Dokonalost sama! Brečím smíchy!
*zamáčkla slzu*
Keneu
tohle je ďábelské...
ještě mohla Aveva napsat drabble, u kterého nařizuje brečet 8+)