Rozhlíží se kolem, hlava se bouří. Okolí na něj působí nepřirozeně. Nechápe proč.
Louka, starý kostelík, hřbitov, kde už se nepohřbívá. A přece…
Nakonec se okolnímu pohledu vzdá, pokrčí rameny a vyrazí po cestě pryč.
Hlava prohrála.
Z krytu lesa ho pozorují muž a žena.
“Odešel, Budeč už nenajde,” řekne muž spokojeně.
“Trest, který mu uložili, se mi zdá nepřiměřený zločinu, který spáchal,” oponuje žena.
“Je pravda, že byli jisté… okolnosti. Ale soudci k nim přece přihlédli, nenechali ho zemřít, jen mu vymazali paměť.”
Vážně se na svého společníka podívala.
“Vzali mu vzpomínky, minulost… jak se to liší od smrti?”
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Pravda, jak? Možná je to
ef77
Pravda, jak? Možná je to dokonce i horší. Mrazivé drabble.
Moc pěkně využité téma,
Rya
Moc pěkně využité téma, krásné drabble, sestro.
A když už nemá minulost vzpomínky, má nějaké náhradní? Falešné? Nebo jak to funguje?
To je...
Faob
... hodně zajímavá otázka na závěr! Pěkné drabble, zajímavé i poutavé.
Co provedl? Já nevím, jestli
Aries
Co provedl? Já nevím, jestli je to lepší než kořeny, ale hrozný trest to je. Vzali mu i magii, že jo
To je myslím dost hrozný
Tora
To je myslím dost hrozný trest.
Dost, pořád žije.
Profesor
Dost, pořád žije.
Pěkné drabble.
Ú, hned bych chtěla vědět víc
Jeřabina
Ú, hned bych chtěla vědět víc.
Děkuju za všechny komentáře
Aveva
Děkuju za všechny komentáře :o)
A takhle souhrnně: Ve skutečnosti nevím, co provedl, ale opravdu si myslím, že ve chvíli, kdy člověku vezmete vzpomínky, je to jako byste ho zabili. Bude sice žít dál, ale bude to někdo jiný.
Nevím, zda to chci vědět
neviathiel
Nevím, zda to chci vědět
Chudák. Drabble parádní.
Danae
Pěkně drsné drabble, kač!
HCHO
Pěkně drsné drabble, kač!
Jejda, to je krutý. Ať
strigga
Jejda, to je krutý. Ať provedl cokoli, tohle je vážně hnusný trest..