Do ucha jí sladce šeptal
potom se jí jemně zeptal
zda by chtěla něco výjimečného zažít
zda nebojí se obnažit
byla si nejistá
zčervenala dočista
byla nesvá, nevěděla
zda by něco takového chtěla
v rozpacích přemýšlela o tom,
co by bylo potom
zda by ji někdo soudil
v myšlenkách jejích bloudil
za zkoušku však nic nedá
ujistil ji, že stydět se není třeba
každému to trvá chvíli,
dostat se ke svému cíli
člověk se musí rozepsat
tak zveřejnila svůj drabble první
a od té doby přestat nemohla
radost z psaní je to hlavní
ještě, že jí tenkrát dobrá duše pomohla
Mě sem dokopali. A jak to bylo u vás? :D
Moc vám všem opět děkuji.
Už se nemůžu dočkat za rok!
V květnu budu číst a výběrovat.
Kachna teď pomalu odplouvá,
Máj už k nám promlouvá,
mějte se rádi
a buďte zdraví.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ano, byl jsem sveden k této
Faob
Ano, byl jsem sveden k této závislosti a... nelituji toho! A jsem rád, že Tys taky podlehla, neb bez Peggy Tail by tu nebyla taková velká... sranda!
Krásný závěr. Dobře, že ses
Aries
Krásný závěr. Dobře, že ses nechala dokopat, moc ráda tě čtu
Ano, DMD je silně návykové.
Aplír
Ano, DMD je silně návykové. Jsem ráda, žes ho okusila. :)
Jojo, taky mě sem přivedli,
Tora
Jojo, taky mě sem přivedli, kdysi, a jsem ráda. A jsem ráda, že jsi tu ty, moc ráda tě čtu!
Tak to má být! Jen piš a děl
Kitsune's Sun
Tak to má být! Jen piš a děl se s námi o to, co máš ráda. My tvá drabble moc rádi čteme! Zase o rok!
Tak to mě o tom řekla tuším
Jackie Decker
Tak to mě o tom řekla tuším Eillen, že se tenhle projekt chystá a přišlo mi to zajímavé. Bylo to skvělé! Rozhodně nelituji a i když nepíšu každý ročník a zdaleka ne vždy stíhám všechna témata, ten zážitek při psaní a čtení je vždy úžaný :D
Poeticky a výstižně ztvárněno
Chrudoš Brkosl…
Poeticky a výstižně ztvárněno. Co se týká mne, tak mne k tomu přiměla manželka, bez velikého dokopávání, začínali jsme zde před osmi lety spolu. A rozhodně nelituji!
To je krásné :)
Peggy Tail
To je krásné :)
Děkuji všem moc a moc ❤️
Peggy Tail
Děkuji všem moc a moc ❤️
Hezká báseň.:-)
Profesor
Já našla odkaz na stránkách Eillen. No, a pak už to jelo. Návyk je návyk. Jedenáct dubnů už nedýchám, úpím po tématech i nad nimi a snažím se překonat své hranice.
:) A já smekám a děkuji.
Peggy Tail
:) A já smekám a děkuji.