(Bodláčí I je někde tu z minulých ročníků pod názvem Je pusto. Bodláčí II jsem napsala mimo DMD.)
Postí se
potí se
zprostí se
té tíhy a samoty?
šedivé temnoty
ve světě nicoty
bodláčí tiše pláče
jako zraněný ptáček
nerado by se přeceňovalo
svůj význam bytí
do sítě
do svých spárů ho chytí
kořeny rvou
nazývají to hrou
žízeň
prahne po vodě
kde je jen konec svobodě
kam se poděla tak náhle
sucho se nekonečnem táhne
hlad
nastane někdy zvrat?
zvrat v dobré
nebe čistě modré
ani mráček
ani kapička
není tu ani človíčka
obzor v nedohlednu
jiný svět si neprohlédnu
není vidět okraje
kdo tuhle hru vyhraje?
ozývá se zvuk fujary
ne však tady
tady umřeš hlady
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Závěrečný verš rapově
Faob
Závěrečný verš rapově nekompromisní, dobře Ty!
skvělé
Aries
skvělé
Díky. :)
Peggy Tail
Díky. :)
To je úžasná hra se slovy.
Jackie Decker
To je úžasná hra se slovy. Děkuji krásně se to četlo :D
ou, to je nádhera
Tora
ou, to je nádhera
Vy jste ňunící. <3
Peggy Tail
Vy jste ňunící. <3
Drsně poetické.
Chrudoš Brkosl…
Drsně poetické.
Mně se líbila i ta rytmika
Kitsune's Sun
Mně se líbila i ta rytmika celého drabble. Paráda!
Obrigado.
Peggy Tail
Obrigado.