Tahle planeta podle jeho názoru jednoznačně spěla k záhubě a tenhle rok byl zdaleka nejhorší ze všech, které tu strávil.
Jindy čiperný a nápady překypující James May seděl v kuchyni, otráveně zíral z okna a sledoval, jak v Londýně zase sněží. S každou vločkou dopadnuvší na parapet byl zamračenější.
„Jamesi, co kdybys na něčem pracoval?“ navrhl Jeremy. „Práce by ti mohla pomoct.“
„Všechno už mám hotové. Troubu jsem dneska umyl třikrát!“
„Tak co kdybys vyrazil ven?“
„Ven? To kategoricky odmítám!“
„Víš, že první známkou deprese je odmítání opustit byt?“
„A víš ty, jak těžké je pro motorkáře čekání na oblevu?“
Věnováno všem, kterým už to fakt leze na nervy. Vy víte co.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jenže tam začíná kalamita,
kopapaka
Jenže tam začíná kalamita, když je na cestách sníh v jakémkoli množství :)
k*
Pravda pravdoucí. A silničáři
Owes
Pravda pravdoucí. A silničáři jako každý rok su překvapeni velice, že sníh zasypal jim silnice :D
:D
kopapaka
:D
To je na drabble :)
Příští rok by to mohlo být
Owes
Příští rok by to mohlo být navrženo jako jedno z témat :D Drabble na překvapené silničáře bych si klidně vystřihl. :-)