Sladká a předvídatelná romantická komedie, ve které mělo jít o víno, ale nakonec šlo o lidskou duši, lásku... no a to víno. :-)
Jinak vynikající Russell Crowe.
Max se rozhlédl po sluncem zalité krajině svého dětství. Vzpomínky na strýce ho znovu zcela ovládly. Jeho laskavá tvář. Jeho praštěný smysl pro humor. Jeho pokusy opít nezletilého synovce. Tohle byl jeho svět.
Zvedl se vítr a pohrál si s nalitými hrozny. Kdesi na domě bouchly okenice. Snad až příliš krásné, napadlo Maxe.
Fanny se na něj dívala svýma nevinnýma očima.
"Jedu zpět do Londýna, Fanny." Pohled neuhnul, ale zalil se slzami.
"Potřebuju vyřídit všechny potřebné papíry. Nemůžu se stát sklepmistrem ze dne na den." Slzy.
"Ale třeba se jím stanu příští měsíc, až se sem definitivně nastěhuju."
Slzy štěstí.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Sice jsem to neviděla, ale
Keneu
Sice jsem to neviděla, ale stejně mě to dojalo. Moc pěkné.
On to není žádnej zázrak, ale
Kleio
On to není žádnej zázrak, ale je to hezounké a prakticky nekonfliktní. I takovéhle věci musejí existovat.
Asi jsem to neviděla, ale je
Saphira
Asi jsem to neviděla, ale je to moc hezký a milý :)
Právě jsi vystihla podstatu
Kleio
Právě jsi vystihla podstatu tohohle filmu. :-)
Neviděla jsem, ale četla.
KattyV
Neviděla jsem, ale četla. Provence miluju a z drabblíku úplně cítím její vůně.
Jak se to čte, smím-li být
Kleio
Jak se to čte, smím-li být zvědavá?
[pʁovɑ̃s] pokud bys to chtěla
Zuzka
[pʁovɑ̃s] pokud bys to chtěla v IPA. Můžu tě to naučit správně, budeš se kouzelně ksichtit. Akorát že ty ses asi ptala na knihu :)))
milé
Aries
milé
kuji
Kleio
kuji
Taky jsem to neviděla, ale je
strigga
Taky jsem to neviděla, ale je to až dojemný :)
Děkuji, děkuji!
Kleio
Děkuji, děkuji!
Taky jsem neviděla. Ale
Aplír
Taky jsem neviděla. Ale "ukázka" mne namlsala. Až bude možnost, tak to napravím.
Je to ten typ filmů na
Kleio
Je to ten typ filmů na příjemný večer, skleničku vína, nějaké to zobání a dobrou duši vedle sebe.
Hele komedie. Na tu bych se
Terda
Hele komedie. Na tu bych se mohla kouknout i teď. :) Pěkné.
Konečně jsme narazily na
Kleio
Konečně jsme narazily na něžný film! Mohl by se líbit. :)
No, já to viděla. Teda...
Carmen
No, já to viděla. Teda... Částečně. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem u toho vytuhla a vůbec nevím, o co tam šlo, vybavuje se mi jen Russell a krásné prosluněná krajina. :D
Ale u tohohle drabble jsem neusnula a je moc milé! :D
Ono je to takové správně
Kleio
Ono je to takové správně nijaké a předvídatelné. Ale je tam slunce, víno, filozofie a taky Marion Cotillard, která je roztomilá a vůbec <3.
Já ten film viděla a moc se
Tora
Já ten film viděla a moc se mi líbil. A drabble do něj hezky zapadlo. Ta prosluněná Provence ve filmu se mi strašně líbila.
Krásně vinařské, tak nějak -
Faob
Krásně vinařské, tak nějak - jako Tvé drabble - si Provence představuji! Díky!
Já děkuji. :-)
Kleio
Já děkuji. :-)
Moc hezky napsáno. Ten film
Nathanel
Moc hezky napsáno. Ten film jsem viděl jednou a bylo to příjemné, jen takové pohlednicově jednoduché. Ale i to někdy stačí, když chce člověk zarelaxovat.
A pořád lepší než celej
Kleio
A pořád lepší než celej Gladiátor. :D
romanťyka! Mám pocit, že jsem
Zuzka
romanťyka! Mám pocit, že jsem to minimálně zahlídla, ale zní to přesně tak klasicky romanťykově :)