Evergreen všech evergreenů.
Na chvíli si odložíte tašku. Co v ní najdete, když ji chcete uklidit? Kočku.
Vybalíte zásilku ze Zoohitu. Než uklidíte konzervy a granule, koho najdete na jejím dně? Kočku. Popřípadě dvě, jak se vesele perou.
Vybalíte si zbrusu nové úžasné botky a okouzleně se v nich procházíte před zrcadlem. Bohužel, zezadu mají odřený podpatek. Jenže… krabice je rozvalená, protože v ní spí… kočka.
Pracujete v zoologické zahradě a potřebujete odvézt listí a větve. Dovezete si kolečko a jdete si pro hrábě. Mezitím kolega otevře branku. Vracíte se a přes plot vidíte, že na dně kolečka sedí… kočka.
Poslední slovo je rozklikávací, pokud jste náhodou přehlédli. Bez obrázku by to jaksi nebylo ono...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D :D :D Ta fotka!!! To je..
winterpool
:D :D :D Ta fotka!!! To je.. to je.. opravdu úctyhodná, respekt budící KOČKA! :D
A je ale úplně na dně!
Tora
A je ale úplně na dně!
Povozit!
winterpool
Povozit!
:) nevím jestli bych ji
Tora
:) nevím jestli bych ji uzvedla, mačičku malou
:-)))))
Aries
pěkná kočička
(skoro jsem čekala, že při vybalování zbrusu nových bot leží v krabici kočka)
:)) Kachnička za komentář!
kytka
:))
Kachnička za komentář!
někdy bych se ani nedivila :)
Tora
někdy bych se ani nedivila :)
To mi zvedlo náladu! Díky!
kytka
To mi zvedlo náladu! Díky!
Není zač. Myslím, že
Tora
Není zač. Myslím, že depresivních příběhů bude plno, tak ať aspoň něco není :)
I tohle dávám do oblíbených.
Chrudoš Brkosl…
I tohle dávám do oblíbených.
děkuju moc
Tora
děkuju moc
Kočky a krabice, tašky a vše,
Erendis
Kočky a krabice, tašky a vše, kam lze zalézt, toť věčný evergreen.
Pobavilo.
(Ale ta poslední fotka je photoshop, ne?)
já nevím, opravdu. Ale myslím
Tora
já nevím, opravdu. Ale myslím, že být nemusí. Ony kočky i ty velké, v zoo, si rády hrají a já už viděla několik videí, jak třeba levhart blbně s krabicí. Tak proč by si lev nevlezl do kolečka...
Mně se zdá, že sedí nějak
Erendis
Mně se zdá, že sedí nějak vzadu, že by se to kolečko muselo lehce převažovat. Ale kdo ví, jiné části vypadají věrohodně...
Zkoušela jsem si obrázek googlit - někdy to napoví. Tohle mi vyšlo (doporučuji kouknout hlavně na ty nesouvisející :-)):
https://www.google.com/search?sa=G&hl=cs&tbs=simg:CAESqAIJMSvHqiFiWyUan…
:) já se přiznám, že jsem to
Tora
:) já se přiznám, že jsem to tak nezkoumala :). Mě to prostě pobavilo a hodilo se mi to do krámu, takříkajíc :)
Tohle drabble si schovám, až
HCHO
Tohle drabble si schovám, až budu na dně já. :))))
Z tvého komentáře mám radost,
Tora
Z tvého komentáře mám radost, ale přála bych ti, aby ses na dno nikdy nedostala :)
Malý, roztomilý mourek. :D
KattyV
Malý, roztomilý mourek. :D
Jo, takový hezký zrzounek
Tora
Jo, takový hezký zrzounek
Změna přísloví:
tif.eret
Řemeslo má zlaté dno. S kočkou. :-)
:) tys to shrnula brilantně :
Tora
:) tys to shrnula brilantně :)
Nechtěla bych být blízko toho
Regi
Nechtěla bych být blízko toho konkrétního dna :-) Parádní propojení textu a obrázku.
Děkuju :)
Tora
Děkuju :)
xxx
Finde
Ano, chceš-li ulovit kočku, nastraž krabici.
:) přesně tak
Tora
:) přesně tak
:D Tak to je výborné.
Terda
:D Tak to je výborné. Pobavilo.
:) to jsem ráda
Tora
:) to jsem ráda
Každá kočka potřebuje svou
Killman
Každá kočka potřebuje svou krabici - je jedno, že ta konkrétní kočka je třeba tigr :)
Pro tygry a lvy je nejlepší
Tora
Pro tygry a lvy je nejlepší kolečko :). Ale víš, že už jsem viděla video myslím tygra nebo pardála, jak blbne s krabicí? Oni tu úchylku asi mají všichni :)
Já viděl video s různýma
Killman
Já viděl video s různýma velkýma kočkama a krabicema - včetně toho tygra :)
:) jojo, kdoví proč mají
Tora
:) jojo, kdoví proč mají takovou úchylku na krabice
I bez obrázku je to ono!
Faob
A s ním taky... :-)
Děkuji ale ten obrázek to
Tora
Děkuji ale ten obrázek to myslím opravdu dokreslí :).
Ježíš... :D
Amaranta
Ježíš... :D
nonono
Tora
nonono
:D))) Smíchy spadla ze židle.
Martian
:D))) Smíchy spadla ze židle.
tak šup zpátky nahoru
Tora
tak šup zpátky nahoru