Dneska si to tu ještě jenom odložím, ale zítra už snad budu schopná začít dočítat a odpovídat :-)
Manželé slaví výročí. Domluví se, že ve velkém obchodním centru dají oběd a pak si navzájem nakoupí i dárečky.
Najednou ale chlapík s hrůzou zjistí, že manželku po boku nemá, matně si vybavuje její sdělení, že ona musí jít támhle a on má čekat tuhle… ale kde?
Chvilku pobíhá a manželku hledá, ale marně. Tak přistoupí ke krásné ženě a zdvořile se ptá: „Promiňte, ztratila se mi manželka, nemohla byste mi pomoci ji najít?”
„A jak?”
„Jen se se mnou bavte a smějte se. I kdyby v tu dobu měla být na druhém konci republiky, tak se vždycky odněkud vynoří.”
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Komentáře Drabble 2026 (11)
To dává smysl.
Esclarte
To dává smysl.
:-)
Profesor
Pěkné. Dává to smysl.
:)
Killman
:)
Jen teda nevím, jak potom…
Aries
Jen teda nevím, jak potom dopadne ten oběd :-)
:) Má to vymakaný. Brum
medvedpolarni
:) Má to vymakaný. Brum
To rozhodně zabere!
Kleio
To rozhodně zabere!
Zjevně už to párkrát dělal…
N.Ella
Zjevně už to párkrát dělal. A výročí slaví pořád, takže cajk:)
No ten je mazanej teda
Tora
No ten je mazanej teda
To je mazané :-)
Regi
To je mazané :-)
Ví, jak na to. :)
Aplír
Ví, jak na to. :)
Výborný nápad :)
Kitsune's Sun
Výborný nápad :)