Omluva - není úplně jednoduché naspat do dialogové stovky slov skutečné dění na půl dopoledne - podle toho to vypadá...
„Není nad snídani do postele!“ dopíjí kafíčko.
Směju se, nepamatuju, že by kdy snídal jinde než v posteli.
„Tak vlítnem do kalhot a hupsnem na vozejk.“ Než se nasoukáme do kalhot, sype jeden vtípek za druhým. „Srovnej mi pěkně puky, budeme mít vzácnou návštěvu.“
„Kohopak?“
„Ale přijede soused, on by tě pomluvil.“
Zakroutím hlavou a chystám síť od zvedacího zařízení. „Seš nějak nakřivo.“
„Neboj, padám vždycky jen na zem.“
Porovnám postroj a opatrně ho přesunuju na vozejk. „Teda ty dneska perlíš!“
„Oslavuju.“
„Co?“
„Každej den, kdy vstanu, je vlastně svátek.“ A ujíždí do koupelny, aby nebylo vidět, jak je strhanej.
Leta dělám nějakou drobnou práci pro charitní ošetřovatelskou službu – jsem za tu možnost moc vděčná. Když tak člověk kouká, jak vesele dokáže někdo lézt z postele, den za dnem a rok za rokem s čím dál tím větší námahou, tak si pěkně srovná podstatné a nepodstatné. Je to skvělej protipól k dokonalé sterilnosti (v nejšiřším slova smyslu) moderní mediciny.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je opravdu opravdové
Rya
To je opravdu opravdové hrdinství.
S tím naprosto souhlasím. To
mila_jj
S tím naprosto souhlasím. To se nám to žije, když ráno ještě vstaneme...
Dost dobré. K zamyšlení.
Profesor
Dost dobré. K zamyšlení.
Dobré drabble. A ty jsi taky
Arenga
Dobré drabble. A ty jsi taky dobrá!
Pod to se nemůžu než podepsat
KattyV
Pod to se nemůžu než podepsat.
Perfektně se ti povedl
ioannina
Perfektně se ti povedl zachytit ten šílenej smysl pro humor na hraně propasti.
Co k tomu napsat? Silný
Esclarte
Co k tomu napsat? Silný příběh, statečnost okořeněná humorem... Vynikající.
Jsem ráda, že někdo napsal
Smrtijedka
Jsem ráda, že někdo napsal drabble i takovém tom běžném hrdinství. Tohle se mi líbí opravdu moc.
Tohle je skutečné hrdinství.
Regi
Tohle je skutečné hrdinství. A vážně hodně chápu, že jsi vděčná za tu možnost tohle vidět a zažívat.
Velmi dobré!
Peggy
Velmi dobré!