NESOUTĚŽNÍ
Pro Aries, s láskou
Bludný kruh je jenom taková legrace; šlapací mlýn, to je něco. Prostě jdete a jdete, vzpíráte se proti tlaku ze všech sil, aby se kolo nezastavilo, aby mechanismus bezchybně šlapal dál, aby všechno klaplo, vyšlo, fungovalo, aby všeho pro všechny bylo dost. Do toho vám jedni hází klacky pod nohy, druzí na hlavu vylévají splašky urážek, třetí řvou, čtvrtí potřebují...
A je zcela zřejmé, že to kolo se ještě léta nezastaví.
Ne, není úniku.
Jsou jenom chvíle úniku.
Večery vína.
Letní dny jinde.
Hudba, která hladí.
Oddechnutí.
Aby se věcem vrátil smysl.
Aby se člověk znovu opřel.
A šlapal dál.
Brzo se zase opijeme, jo? ;)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
dojatík
Aries
děkuju. Co nejdřív <3
Tak jo! :-)
Rya
Tak jo! :-)
Název má myslím...
Faob
... trochu jiný žánr, než je vlastní drabble, ale obé perfektní... Ano, Aries je Sofokles, nebo ta želva, co drží svět... Právě jsem vymýšlel, jaké filmy přiřadím svým oblíbeným autorům, a u Lišky jsem měl celkem jasno: Nebezpečná rychlost, to tempo, ta akce, ta tíha vesmíru na hřbetě! Krásné jste obě.
To je milé, ale rychlost fakt
Aries
To je milé, ale rychlost fakt ne :-)
:-)
Faob
Já to myslel jako substanci Tvého žánru, kde se to svižnou akcí jenom hemží...
leda tak :-)
Aries
leda tak :-)
Název odkazuje účelu, ne k
Rya
Název odkazuje účelu, ne k obsahu :-)
Díky :-)
To je krásné! Aries obdiv,
Danae
Děkuju, taktéž líbám :-)
Rya
Děkuju, taktéž líbám :-)
Tenhle tvuj drabble neni jako
Owes
Tenhle tvuj drabble neni jako Ibalgin. Je jako rana lopatkou mlyna do hlavy.
To je takové účelové drabble.
Rya
To je takové účelové drabble. Jednoho povzbudí, jiného praští, no... ;)
Tak za to prasteni pekne
Owes
Tak za to prasteni pekne dekuju. :D Jdu si dat Ibalgin a slapu do Ikey.
Tak pardón a dobře pořiď :-)
Rya
Tak pardón a dobře pořiď :-)
U mne je to připomenutí
Regi
U mne je to připomenutí minulosti (dávné nebo nedávné, jak se to vezme). Přežila jsem. Držím palce :-)
Gratuluji!:-)Díky za komentář
Rya
Gratuluji!:-)Díky za komentář a za držení taky, zástupně.
Všichni šlapeme v podobných
Tora
Všichni šlapeme v podobných kruzích, každý táhneme svou káru, jak nejlépe můžeme. Ještě, že jsou ty drobné radosti.
Aries, Ryo, i vy ostatní - držte se. Jednou přece sakra třeba bude lépe.
Doufám.
Ano, máš pravdu - a za sebe
Rya
Ano, máš pravdu - a za sebe si myslím, že se vlastně máme hodně dobře, ale někdy jsou ty těžkosti prostě těžké :-)
Taky doufám! Díky! :-)
To se mi velmi líbí :)
Dia
To se mi velmi líbí :)
Fakt? :-o Tak tedy díky! :-)
Rya
Fakt? :-o
Tak tedy díky! :-)
..
Akumakirei
Skvěle napsané. Přeji co nejvíc těch radostných maličkostí :) (a méně klacků)
Děkuji, přání vyřídím :-)
Rya
Děkuji, přání vyřídím :-)