Varování! Sprostá sloval! Několik! Vlastně hodně! (Ale bez nich by to nešlo.)
Pamatujete si? Mirek Dušín, ten ještě nikdy neřekl sprosté slovo!
Tak to je úplná pravda. Přesto nám autor něco zatajil.
"Šípácí, bídácí!" vyskočilo na Mirka Dušína Bratrstvo kočičí pracky. Ze zálohy.
"Chceš něco, ty debilní bezmozku?"
Dlouhé Bidlo strnulo. Mirek? Nadávky? A co drží v ruce? ON KOUŘÍ!
"Kurva drát, ty veverčí šulíne, se mnou si nezačínej, pitomečku vylízaný!"
Z jemných úst svalnatého blonďáka se linula slova, která se Štětináč snažil zapamatovat, aby si je pak našel ve slovníku.
"Nevejrej na mě, ty podesraná opice, nebo ti rozšlapu ciferník na sračku!"
Bohouš se rozplakal.
"Mirku? Co se..."
"Mirku?! Ty si mě pleteš s mým zaprděným bráchou? Tak si pamatuj, já jsem Marek! Dvojče! Ještě jednou a posbírají vás do kompostu!"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je tedy něco!
Chrudoš Brkosl…
To je tedy něco!
Viď?
Čarodějnice
Viď?
ty veverčí šulíne je jedna z
Aries
ty veverčí šulíne je jedna z nejoriginálnějších nadávek, co jsem kdy viděla. Mirek by měl být na bráchu hrdý
Mirek se za bráchu stydí. No
Čarodějnice
Mirek se za bráchu stydí. No už je takový, víš.
To je naprosto famózní :D
mamut
To je naprosto famózní :D
Tisíc kachniček :D
Jejda. Kam to ubytujem?
Čarodějnice
Jejda. Kam to ubytujem?
K Abraxasovi?
Regi
K Abraxasovi?
Nééé, tam by se tisíc
Čarodějnice
Nééé, tam by se tisíc kachniček nevešlo. Budu muset vyrobit rybník.
Šup do oblíbených. Tohle nemá
Tora
Šup do oblíbených. Tohle nemá obdoby, fakt.
Viď?
Čarodějnice
Viď?
Abraxas říká, že se nemám vytahovat. A že sem neměla být tak sprostá. Jenomže, když von to tak říkal. Fakt.
No to je tak rychlé dělo :)
Killman
No to je tak rychlé dělo :)
Dělooo? A to je co? Budu si
Čarodějnice
Dělooo? A to je co? Budu si to muset najít v tom slovníku, co má Štětináč,
Uá. To Štětináč ve slovníku
Umeko
Uá. To Štětináč ve slovníku nenajde.
Taky si myslím, teď v tom
Čarodějnice
Taky si myslím, teď v tom listuju a fakt tu nic takovýho není. Tak nevím.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Peggy
"podesraná opice"
Zabilo!
smíchy umřela
No tááák. Dnes neumírej
Čarodějnice
No tááák. Dnes neumírej
Bomba
Arenga
já se po pravdě ani nedivím, že tohohle Marka pan Foglar ze svých knížek vypustil...
A proooč? Bylo by to
Čarodějnice
A proooč? Bylo by to zajímavější, ne?
Panebože, to jsou šoky! Padám
Esclarte
Panebože, to jsou šoky! Padám pod stůl...
Nebouchla ses?
Čarodějnice
Nebouchla ses?
Pro tyhle případy tam mám
Esclarte
Pro tyhle případy tam mám matraci...
Super :D
wandrika
Super :D
;-)
Čarodějnice
;-)
Hehe. He. Mirek je náhodou
akai
Hehe. He. Mirek je náhodou opravdu šikovný, že se ani pod vlivem takového brášky vůbec nezkazil :))
Von je krapet nafrněnej, tak
Čarodějnice
Von je krapet nafrněnej, tak si dal záležet.
Joj, děvčico, ty to tady
mila_jj
Joj, děvčico, ty to tady roztáčíš. :)
Já??? To Mára.
Čarodějnice
Já??? To Mára.
:)))))))))
HCHO
:)))))))))
Taky jsem na resuscitaci :)))))))))))))
;o)
Čarodějnice
;o)
:-D
gleti
přiznávám Marek mě odrovnal, málem jsem spadla pod stůl. Pak jsem si uvědomila, že tyto jedince, statné otrlé blonďáky, musíme studovat, abychom jejich vlivu uchránily budoucí pokolení.
Tak studuj. Studuj.
Čarodějnice
Tak studuj. Studuj.
!!!! :D :D :D Né, Mirečka né!
Lejdynka
!!!! :D :D :D Né, Mirečka né!
... Tak z tohohle jsem umřela
strigga
... Tak z tohohle jsem umřela. :D :D :D :D :D :D :D To je smrtící! Hlavně v kontrastu se strašlivou nadávkou "Šípácí, bídácí!"