Únava jen tak nemizí a vkrádá se ospalost.
Vracíme se do místnosti pod schody - má jen jeden další východ - hodíme kemp.
Kroužkovku si nesundám, chci co nejdřív usnout, a bejt přitom stále připravenej.
Fleuriot už chrápe, doslova, docela hlasitě.
Je skoro úplná tma.
Jen malá svíčka vrhá pár paprsků.
Zaprášené kameny zastrašují narušitele.
Je tu nějakej další zvuk v pozadí.
Napjatě poslouchám, než mi to dojde.
Opatrně se posadím abych nevzbudil Jorchu a zpražím pohledem Klíšťáka.
Šeptem řvu: "Ty si ho honíš?"
"Jo, no a? Však to děláte taky!"
"To, jo, všichni to někdy potřebujem, ale ne, kurva, na hlídce!"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Komentáře Drabble 2026 (14)
šeptem řvu, to je dobrý
Aries
šeptem řvu, to je dobrý
Díkes :)
Killman
Díkes :)
No jo, jsou lepší situace :D
P.M.d.A.
No jo, jsou lepší situace :D
určitě :)
Killman
určitě :)
Tak poeticky to začalo a tak…
Lady Peahen
Tak poeticky to začalo a tak prozaicky to končí.
Díky, to byl přesně můj…
Killman
Díky, to byl přesně můj záměr.
Takový krásný název :) a ten…
Tora
Takový krásný název :) a ten konec k tomu, tak to se ti povedlo teda.
Díky
Killman
Díky
To nebude nejostřejší tužka…
neviathiel
To nebude nejostřejší tužka v penále, přestože se snaží strouhat co to jde
je to mlaďoch z lesů - není…
Killman
je to mlaďoch z lesů - není tak zkušený jako ostatní.
...
gleti
když se prožívá dobrodrůžo, musí se využít každá vhodná chvilka,
:)
Killman
:)
Tato stránka dungeon crawlů…
Kitsune's Sun
Tato stránka dungeon crawlů zůstává poněkud upozaděna :D
Obvykle tak dlouho dokud se…
Killman
Obvykle tak dlouho dokud se něco nestane :)