"Kdo si dá pivo?" zeptal se Ivanův otčím.
"Já!" vyhrkl Ivan a dodal: "Řídí Líza."
Ivanova matka postavila na stůl mísu s řízky. Až doposud se situace jevila jako ideální.
"Já se ti divím, Lízinko, že vydržíš s člověkem, jako je Ivan," spustila paní Mádlová při kávě. V televizi běžela Rosamunda Pilcherová. "Vždyť jen chlastá a nemá žádný kamarády. A všichni jeho kamarádi jsou magoři. Ivane? Vezmi si montérky a běž na zahradu smontovat tu lavičku z Lidlu!"
"Až zas budu mít nápad jet na návštěvu k matce..." začal Ivan v autě.
"Tak řídíš zpátky. Já tvoji matku střízlivá nedám."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Chudák Rosamunda, takhle ji
Kleio
Chudák Rosamunda, takhle ji využít. :D
Žádný kamarádi a všichni jsou
Bilkis
Žádný kamarádi a všichni jsou magoři se vlastně rovná žádnej magor, a to je fajn. Na zdraví!
Moje ex-tchyně mi taky
Aries
Moje ex-tchyně mi taky pravidelně říkala, že nechápe, jak s jejím synem vydržím. Byla fajn
Mám to v živé paměti. :)
Elrond
Mám to v živé paměti. :)