Jeden den hrdinou,
s věncem vavřínovým
druhý den vyhnancem
co se krčí v křoví
s očima ulekanýma
kdo ví ?
Jeden den hrdinou,
ten má pušku a bodák
druhý den z mládence
dohola voják
s ušima ukřičenýma
krááááááááák
Jeden den hrdinou
co smrt má v ruce
druhý den vlastní
mu krvácí srdce
s rukama polámanýma
v půlce
Jeden den hrdinou
v zákopech zakopaným
druhý den na břehu hoře
jak odpad vyvržený
z moře
Jeden den hrdinou
na pásce věnce
druhý den mrtvolou
skučící tence
mřence
Jeden den hrdinou,
druhý den vojákem
třetí den tulákem
čtvrtý den kostrou
pátý den
všichni zahynem
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
dovedu si představit, že si
Aries
dovedu si představit, že si tohle někde vojáci zpívali
Děkuji.
Lejdynka
Děkuji.
Výborné. Zvukomalebné a temné
Terda
Výborné. Zvukomalebné a temné zároveň.
Moc děkuji :)
Lejdynka
Moc děkuji :)
Hezké.
Profesor
Takové neoptimistické.
No. To zcela.
Lejdynka
No. To zcela.
Povedené
Aplír
Důkladně jako hřeby probíjí pocit klidu a pohody.
Výborne napísané!
wandrika
Výborne napísané!