„Vysvětlím vám to na něčem, co pochopí i ty vaše hloupé mozečky,“ slibovala Sova, „Kdyby měl Pú tři sklenice medu, Prasátko žádnou a Ijáček šest ...“
„Ijáček má šest sklenic medu?“ přerušil ji Pú, „To je podivné, on přeci med nejí.“
„Má ho jistě pro mne,“ mudroval, „Musím ho brzy navštívit a med si vzít.“
„Ale Pú,“ vyhrklo Prasátko, „Sova tím myslela, že se máme rozdělit.“
„Vlastně ano,“ přiznala překvapeně Sova, „Když se vy tři rozdělíte, bude každý mít průměrně tři sklenice.“
„Proč by měl mít Ijáček tři?“ durdil se Pú.
Naštěstí mu Prasátko slíbilo ty své. Pak byl zase šťastný.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
to je marný
Keneu
to vysvětlování, rozhodně ne ta stoslůvka, ta je bezva
Ale prasátko se chytá, ne?
kytka
Ale prasátko se chytá, ne?
Púa jsem jako dítě milovala, díky.
To je tak úžasně púovské! :-)
Rya
To je tak úžasně púovské! :-)
Né, já z té Púovi tuposti
Blueberry Lady
Né, já z té Púovi tuposti rostu. Nicméně napsaná je skvěle kanonicky. :)
Typický Pú!
Carmen
Typický Pú!
Ah, jen škoda, že tam Ijáček
strigga
Ah, jen škoda, že tam Ijáček nebyl a taky něco nepronesl. Toho jsem měla vždycky nejradši.
Parádní! :)
Ijáček
vatoz
Ijáček, když se mu to doneslo, jen zabručel: „Typické. Nejen že nemám žádný med, ale ještě mi tři další sklenice sebrali.“
:D
Danae
Ach! :D
strigga
Ach! :D
Jojo...
angie77
Typický natvrdlý Pú. A krásný drablík :-)
:)
kopapaka
A medík :)
Další povedené...
Jo, to pan Milne jenom
Ebženka
Roztomilé drablátko
Aplír
Jak ráda jsem se vrátila k medvídkovi Pú!
Celý Pú, no jo :)
Zuzka
Celý Pú, no jo :)
Připojuji se k davu, je to
Rebelka
Připojuji se k davu, je to skvělé. Teď se budu aspoň hodinku uculovat.
Moře moc roztomilé!
Danae
To je tak kanonické a Pú je
Dangerous
To je tak kanonické a Pú je tak blboučký. :)
Tohle je prostě úžasný. <3
Lejdynka
Tohle je prostě úžasný. <3