fandom: Budeč
téma: Houstone, máme problém
Spánek nepřicházel. Jako každý večer. Spánek k tomu měl důvod. Spoustu důvodů. Vzpomínky. Představy. Kolika lidí? Ale teď v půl dvanácté večer je na ně sám.
Poslepu došel do kuchyně a otevřel šuplík. Řešení existovalo. Nahradit problém jiným. Měl by s tím přestat, než bude pozdě.
Odšrouboval lahvičku, kapátkem odměřil do sklenice s vodou čtyři kapky a převrátil ji do sebe. Zaručený účinek do pěti minut.
Nemohl najít šuplík. Mávl nad tím rukou. Trocha nepořádku v kuchyni nikoho nezabije.
Ráno si zase musel uvařit kafe, aby se pořádně probudil.
Nechápavě zazíral na linku. Stála na ní lahvička lektvaru proti migréně.
So, 2010-05-01 20:59 — Aries
chudák, ten si teda
chudák, ten si teda užije
So, 2010-05-01 21:35 — neviathiel
Já ho nešetřím, ale vážně,
Já ho nešetřím, ale vážně, mám ho docela ráda
So, 2010-05-01 21:42 — Aries
Proč se nemůžu zbavit dojmu,
Proč se nemůžu zbavit dojmu, že postavy by se měly bát, aby si je náhodou autorka neoblíbila? Z nějakáho záhadného důvodu jsou to pak ty nejotřískanější
So, 2010-05-01 22:36 — neviathiel
Ale to zas ne. Jeden se ve
Ale to zas ne. Jeden se ve zdraví dožije 42 let a pak zmizí z děje, no a ta co je opravdu viditelně otřískaná už ve dvaceti, ta je mi tak nějak šumák
So, 2010-05-01 22:12 — Aveva
Protože autorky jsou děsný
Protože autorky jsou děsný potvory!
A protože čtenáři rádi čtou o tom, jak je postavám ubližováno ;o)
So, 2010-05-01 22:37 — neviathiel
To bylo slovo do pranice!
To bylo slovo do pranice! Vytáhnu to na každého, kdo si postěžuje, že je moc mlátím
So, 2010-05-01 20:48 — Profesor
Ach. Tady někdo chtěl
Ach. Tady někdo chtěl zabránit vzniku návyku nebo jeho rozvinutí. Moc dobré.
So, 2010-05-01 21:21 — neviathiel
Záměna psychické závislost za
Záměna psychické závislost za fyzickou. I mistr tesař se někdy utne, a jak také známo, kovářova kobyla chodí bosa (a už napovídat nebudu, ostatně kdo tu postavu zná, asi ji už poznal)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit