Když Leilina kletba došla naplnění a mohla se konečně slavit svatba, bylo Sigurdovi krásných čtyřiasedmdesát let. Panna nevěstinka byla o sladkých jedenatřicet roků mladší než on.
Vrhla se do manželského života s ohnivou vervou, téměř jako by svému muži chtěla během pár týdnů vynahradit dlouhá léta neplodného čekání. Do roka hrdě nosila břicho a za dvě zimy zas.
Sigurd nedokázal odhadnout, jestli se Leila na jeho předchozí vztahy neptá, protože je dost chytrá, aby předstírala, že nic neznamenají, nebo jestli je jen dost zamilovaná, aby si myslela, že neexistovaly.
Nicméně se rozhodl jí existenci svého čerstvě dospělého syna raději zatajit.
Čarodějové se v tomto světě dožívají cca 150 let, dospívání a doba plodnosti jsou tedy úměrně delší. Víc informací o cyklech života zde.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Neobvykle rozjasněné :)
Tora
Neobvykle rozjasněné :)
Vobčas musim, žejo. :-))
ioannina
Vobčas musim, žejo. :-))
Tak to by mě zajímalo, kdo to
Arenga
Tak to by mě zajímalo, kdo to je, ten Sigurdův syn a jestli se s ním ještě setkáme.
A jestli to praskne a co na
mila_jj
A jestli to praskne a co na to Leila.
Bylo to kdysi dávno před
Arenga
Bylo to kdysi dávno před svatbou, tak by měla držet pusu.
No, ale ona Leila, že jo. No, tak to těžko říct... ;-)
Já to taky nevím! Ale když se
ioannina
Já to taky nevím! Ale když se na to koukneš logicky, tak chlap jako Sigurd přece nebude žít v celibátu, ne?
Se ví, ještě by se ho třeba
Martian
Se ví, ještě by se ho třeba pokusila klofnout… ;)
A mohlo by to skončit
ioannina
A mohlo by to skončit tragicky! ;o))
Hmmm
zana
Tak tohle je zajímavé... že by se rýsoval nějaký konflíkt?
Kardinální otázka - synek je kouzelný?
Já fakt nevím. Byla by celkem
ioannina
Já fakt nevím. Byla by celkem sranda, kdyby jo. :-))
To je hezké! Výjimečně se
Peggy
To je hezké! Výjimečně se jednou nemusím bát :-)))
Čas od času ti musím udělat
ioannina
Čas od času ti musím udělat radost, ne? :-))
Jo, Leila je hodně
HCHO
Jo, Leila je hodně nevyzpytatelná...
Jo, Leila má trochu
ioannina
Jo, Leila má trochu hysteroidní rysy, tam nikdy nevíš...
Líbí.
Faob
Někdy není co dodat, vsjo jasno.
Díky ti, jasný havrane!
ioannina
Díky ti, jasný havrane!