Věnováno Regi, ona už bude vědět proč.
„To sem vám povídal, jak nám utekl Mates?“ začne Malina.
„Povídal, ale to nevadí,“ usmívá se mladý Vašek. Historku o zatoulaném medvědovi si pamatuje dobře.
„Vono to bylo někde v podhůří. Utek z klece a skokem ven. My za ním. Jenže byl rychlejší, tak nám zmizel. A víte, kde sme ho našli? U pernikářky Darky. Přeskočil jí plot jak Horymír na Šemíku. Vona tam měla med.“
„Copak medvědi skáčou?“
„Kdo tu mluví vo medvědovi? Von to byl lev.“
„Ti přece nežerou med.“
„No však se eště rád vrátil do klece. To ste měli vidět, jakou měl radost z pořádný flákoty.“
To víte, na stará kolena se tátovi Malinovi některé historky v hlavě trochu spletly dohromady.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je kouzelný obrázek...
Tora
To je kouzelný obrázek... úplně to vidím. Moc povedené drabble.
Lva. jak se sápe po medu? To
KattyV
Lva. jak se sápe po medu? To je vážně představa, viď?
Krásný! A vyzařuje z toho
Peggy
Krásný! A vyzařuje z toho taková laskavost a něha... pohoda... poetično dob minulých...
To jsem vážně ráda.
KattyV
To jsem vážně ráda.
Jestli on to vlastně nebyl
mila_jj
Jestli on to vlastně nebyl lipicán Horymír a netěšil se do maštale... :D
Krásné drabble.
Že by?
KattyV
Že by?
Lva na med nikdo neutáhne,
Alasdair MacColla
Lva na med nikdo neutáhne, potvrzuji :-))))
Se mu to trochu popletlo, no.
KattyV
Se mu to trochu popletlo, no. :o)
Já mám věnované další drabble
Regi
Já mám věnované další drabble? Moc děkuju, to mám ohromnou radost. Čím jsem si to zasloužila? Prý budu vědět proč... No nevím. Že bych si měla dávat pozor na to, ať se mi taky nepopletou nějaké historky? ;-)
No když nevíš... :D
KattyV
No když nevíš... :D
moc pěkné drabble :-)
Arenga
moc pěkné drabble :-)
:D
KattyV
:D
Hihi
angie77
Pletoucí se historky, to znám...
To jako z vlastní zkušenosti?
KattyV
To jako z vlastní zkušenosti? Na to ještě nemáš roky.
Povedená historka! :-D
Rya
Povedená historka! :-D