Tak nevím, já asi neumím psát positivně laděné věci.
Nepatří to na konkrétní místo v linii ostatních drabblat, spíš je to jakýsi náhled do myšlenek všech postav v nich.
Při pohřbívání obětí, když na něj tedy dojde, jim snad vždy vstoupí slzy do očí. Těžko předstírat, že ti mrtví nejsou nebo že nemohli prožít lepší život.
Kolikrát touží zacpat si uši, když dorazí nové zprávy. Chtěli by slyšet o jiných věcech než o výsledcích dalších bitev a nových sporech.
Chtěli by si povídat krásné věci, radovat se spolu se svými blízkými ze života. Snad by si přáli vynechat z řeči všechny ty původce svého neštěstí. Ale takový jejich svět není. A když se o svém neštěstí zmíní, nemají už sílu hledat pro jeho popis alespoň hezká slova. Použijí ošklivá.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Možnánení pozitivní, ale je
Terda
Možná není pozitivní, ale je velice povedené.
To je hodně silné.
Danae
To je hodně silné.
A nevyčítala bych si, že se zrovna na tohle téma blbě píšou pozitivní věci ;)