Opět navazuje na předchozí a konečně víme, kde jsme.
Simbacca trčel v díře a vážně ho to nebavilo.
„Neboj se, tohle se jednomu mému příteli stává běžně,“ uklidňoval ho domácí ušák, zatímco mu na nos věšel ručníky, aby netrčel zbůhdarma, „nechceš něco předčítat?“
[„Ne, chci ven.“]
„Posledně jsme ho vytáhli motorizovanou mlátičkou.“
[„Skočíš pro ni?“]
„To nepůjde, byla nám tu k ničemu, tak jsme ji prodali. Budeš muset zhubnout.“
[„Zhubnout? Co to je?“]
„Inu, musel bys přestat jíst. Dáš si k chlebu med, nebo kondenzované mléko?“
[„Nechápu, ale dám si obojí.“]
„Obojí nemám a chleba došel.“
Simbacca začal frustrovaně mlátit pěstičkami do stěny a na svobodu se promlátil sám.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Představa Simby u Púa je...
Gwen
Představa Simby u Púa je... zajímavá. A budu si na ni muset chvíli zvykat.
Ale je tradičně správně pošahané.
Ten název mě skoro až vyděsil
Maladi
Ten název mě skoro až vyděsil. :D
Tu pohádku miluju :)
Peggy Tail
Tu pohádku miluju :)