Jsem morbidní. Abyste věděli. A určitě to tady už je, že jo, že jo? Edit: CHA, NENÍ!
První umírá. Vidí přicházet radostnou smrt, v podobě té nejkrutější, usmívá se a září, černé vlasy divoce vlají ve větru, zcuchané a ničím nespoutané, rty rudé jako krev, bílé vražedné ruce s prsty zažloutlými prachem motýla, oči zelené jako holá tráva.
Pokleká a máchne kosou. Áách!
Druhá umírá. Zděšeně hledí na svou mrtvou družku, nehybnou, slepou, matnou, žluté vlasy vyrvané, vpletená do kola, zpřelámané údy - nechci! Já nechci! To bolí, nemučte mne!
Třetí.
Desátá.
Třicátá.
Padesátá.
Padesát obětí. Padesát mučivých záblesků.
V smrti je krása.
Zelenooký kat odchází s písničkou na rtech a ve vlasech si nese věnec mrtvých sluncí.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
to je tak pěkně morbidní!
Aries
to je tak pěkně morbidní!
*with pleasure* Děkuji :)
Lejdynka
*with pleasure* Děkuji :)
Lejdynko, ty jsi rozenej
strigga
Lejdynko, ty jsi rozenej morbiďák. :D
Všimla sis?? :D
Lejdynka
Všimla sis?? :D
No jo, už před lety, ale
strigga
No jo, už před lety, ale nikdy mě to nepřestane překvapovat.. :D
Já jsem si říkala, čemu se
Lejdynka
Já jsem si říkala, čemu se pořád divíš ;) ale pozor, jak jsem říkala, tohle téma je samo morbidní! Já nic!
Věnec mrtvých sluncí je moc
Lee
Věnec mrtvých sluncí je moc pěkný výraz.
Hezké drabble. :)
Děkuji moc, jsem ráda, že se
Lejdynka
Děkuji moc, jsem ráda, že se líbí :)
Hehe, morbidní, ale hezký :-)
P.M.d.A.
Hehe, morbidní, ale hezký :-)
To víš, to samo - a mmch,
Lejdynka
To víš, to samo - a mmch, morbidní bylo už téma!:)
Skvěle napsané! Už se nikdy
Rya
Skvěle napsané! Už se nikdy nebudu moci podívat na věneček z pampelišek a neotřást se hrůzou!
Děkuji! A ano, ono je to
Lejdynka
Děkuji! A ano, ono je to bolíííí!
Myslím, že po tomhle DMD už se nikdo nebude moct podívat na nic. :D
Bože, zase jsi mě dostala :-)
Bella
Bože, zase jsi mě dostala :-)
;) To já ráda.
Lejdynka
;) To já ráda.
Je to morbidně krásné :)
Peggy
Je to morbidně krásné :)
Ne, už nikdy nebudu dělat věnečky z pampelišek... chudinky... když je to tak bolí...
Děkuji! No odradit
Lejdynka
Děkuji! No odradit potenciální princezny a katy jsem sice nechtěla, ale kytkám to sluší víc na té zelené trávě :)
*ale je mi jasné, že aspoň jeden si stejně zase udělám. chjo.*
Čtu to od nejposlednější
Dangerous
Čtu to od nejposlednější drabble a na tohle téma jsou tady snad všechny kromě pár výjimek... :/ Děkuju, doufám, že směrem k začátk udne už nic takového číst nebudu, protože číst tohle tři hodiny v kuse ne nuda.
Každopádně - tvoje drabble nuda není, je asi nejoriginálnější ze všech. Možná jestli bylo první. :)