Náš ochotnický spolek má letos nového režiséra, Frantu Kutnu z Prahy.
Jeho první kus, to byl dobrý nápad.
Leč vyvíjelo se to prazvláštně.
Produkční nedokázala pro roli zakletého prince přivést na jeviště společenského sálu restaurace v Luskoprstech živého medvěda. Byli jsme docela rádi. Místo toho ale opatřila přičinlivě dva žíhané buldoky. Franta se pro myšlenku, že princ je zakletý hned do dvou psů, úplně nadchl. Neustálé rvačky obou protagonistů ukončily až stížnosti majitele restaurace na zvyšující se počet případů úporného svrabu mezi zákazníky.
Teď se chystá na Hamleta. Nastínil mi svoji vizi.
S kudlou v zádech jsem se ještě nelíbal.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je dobrý :D
Smrtijedka
To je dobrý :D