Takové BJB.
Pokaždé, když měl zálohu, vyjel. Nezáleželo na tom, kolik řidičů tam s ním dřepělo, ani na tom, jaký výpravčí sloužil. Pro Rudu se vždycky něco našlo.
Do konce šichty zbývaly dvě hodiny. Ležel na gauči a maloval si, jak se cestou z práce staví na tři poctivě natočené černohorské jedenáctky.
O chvilku později Páťa zahlásil, že osmnáctka pátá bourala na Podbabě.
„Jste tu čtyři, tak se dohodněte, kdo pojede.“
Věřil, že mu čtvrtá sirka v kolegově ruce přinese štěstí.
Místo toho vytáhl tu nejkratší.
„Mohlo být hůř,“ utěšoval ho Páťa. „Máš to jen do jedenácti.“
„Jo, to zrovna zavírají hospodu.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Hmm, černohorská černá
neviathiel
Hmm, černohorská černá jedenáctka... dala bych si taky
Taky bych si s chutí popil. ;
Linkový stykač
Taky bych si s chutí popil. ;-) Když byl ještě otevřená hospoda Na veselí, tak tam na ni kolegové chodili po práci.
Chudák, takhle zklamané
Saphira
Chudák, takhle zklamané vyhlídky.
A chudák malej
Tora
A chudák malej
Je mi ho líto až k slzám!
Iantouch
Je mi ho líto až k slzám!
Chudák...
Profesor
To dopadl.
Tak si dá bohužel až někdy
Chrudoš Brkosl…
Tak si dá bohužel až někdy příště.
A jinde už nečepují? Až je mi
mila_jj
A jinde už nečepují? Až je mi ho líto.
Chudák...
Peggy
Chudák...
Evidentně pro každého není
Killman
Evidentně pro každého není čtyřka šťastné číslo :)
Oj. Dobré.
Terda
Oj. Dobré.
Děkuju za všechny komentáře!
Linkový stykač
Děkuju za všechny komentáře!