Blesk rozčísl temnou oblohu, vítr skláněl trávu. Proradný psanec na černém koni sekl šavlí po bezbranném panu Tilneym.
Catherine se s výkřikem probudila. Chvíli jí trvalo, než se upamatovala, kde je. Ostré slunce za záclonami ji bodalo do očí. Chytla se za hlavu. Včerejší ples byl příliš plný smíchu a očekávání. A také drinků, kterými společnost ochotně zásoboval Mr Nicolas Friedcake. Cathy nebyla zvyklá.
Dveře se rozletěly a její hlavu zasáhl další bolestivý šíp.
"My dearest, tomu neuvěříš, co se stalo!" Isabella se zarazila v půli výkřiku. Její přítelkyně vypadala nepřítomně.
"Ty jsi ještě v posteli? Vždyť už zvoní poledne!"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:)
Gwen
friedcake? a to je kdo?
Chudák, kombinace kocoviny a
Scully
Chudák, kombinace kocoviny a jejích snů... to bych nechtěla zažít :)
Já bych chtěla zažít poledne
Rya
Já bych chtěla zažít poledne v posteli, ach jo ;)
Hezké!
"uzpamatovala" ?
v Period dramas po plese no
Zuzka
v Period dramas po plese no problem.
Díky, opraveno :)
Zajímalo by mě, jak se
Blanca
Zajímalo by mě, jak se jmenuje Mr. Friedcake česky, fakt že jo :)
A jinak Cathy úplně chápu... a závidím jí, že se může pořádně vyspat.
muhehe. Kleio ho poznala, ale
Zuzka
muhehe. Kleio ho poznala, ale páčžeto ho třeba ty (a ani Gwen) znáte jen málo, je to nesnadné.
No, heleď, period dramas časové rozvrhy dne byly takové nějaké... zvláštní.
To pana Friedcaka vážně nikdo
Kleio
To pana Friedcaka vážně nikdo nepoznává? Rozdává alkohol a má tak krásné příjmení a příjemnou budoucí choť. :)
Tohle mi nějak uteklo, líbí, líbí!
oni ho neznají skoro ani tak
Zuzka
oni ho neznají skoro ani tak trochu co já.
Díky :)
Proč jsem tomu nenapsala
Scully
Proč jsem tomu nenapsala komentář, když jsem to četla? Nevermind...
Líbí! A pan Tilney... ach <3