Pobíhali po ulici, déšť jim smáčel vlasy a klíče cinkaly v kapsách. Možná je honili policajti, kdo ví.
Slepá ulička, vždycky do ní vlezou! Rychle přeskakují plot, když tu na ně vyskočí pes, štěká jako divej a málem by je prozradil. Ta parta kluků a holek se rychle rozběhne pryč, ale pes běží za nimi. Nasednou do dodávky, no páni, jezdí na červenou, nedávají blinkr. Hotoví grázlové!
Začíná bouřka, blesky svítí na obloze a začaly padat kroupy.
,,Děti, ke stolu, oběd je hotovej!" volá maminka z okna.
Mraky se roztrhají a sourozenci se smíchem běží po zelené trávě do kuchyně.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit