A už je to tady, s koncem DMD začínám být patetická. Schválně kdo pozná bez googlení všechny autory.
Za poslední stránkou zní cval rytířských koní. V Riu Pecos se zrcadlí hvězdy, Ender s Valentine objevují nové světy, mušketýři hájí svoji čest. V Edinburgu se směje Anton s Naděždou, Erast Petrovič vyráží s věrným Masou za dalším dobrodružstvím. Opona se zatáhne a Kolombína štupuje Harlekýnovi ponožky. Frodo a Galadriel si hrají s pestrobarevnými motýly, norské lesy zpívají, na Guernsey pořádají literární dýchánek, profesor Longbottom se připravuje na bylinkářství. Edmond Dantes stojí u kormidla, do vlasů mu padají kapky vody, ze skříně nahlédne do starého domu myšák s kordem. Za poslední stránkou se může stát cokoli. Stačí jen sto slov.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je moc krásné a patetické
Rya
To je moc krásné a patetické tak akorát! A je tam ten myšák můj oblíbenej, a ty poslední dvě věty! :-)
Díky! Já jsem taky ctitelka
ef77
Díky! Já jsem taky ctitelka myšáka, nemohl chybět.
Krásně poetický!
Peggy
Krásně poetický!
Přiznávám bez mučení, že po prvním přečtení jsem ouplně všechny bez nápovědy nerozklíčovala.
Ale drabble je moc hezký :-)
Děkuju!
ef77
Děkuju!
To je nádherný... Mi je
Terda
To je nádherný... Mi je vždycky po poslední stránce knihy tak nějak smutno.
Díky!
ef77
Díky!
Všechny jsem z hlavy
P.M.d.A.
Všechny jsem z hlavy nepoznala, ale miluju to už kvůli mušketýrům a Edmondovi :-)
Díky!
ef77
Díky!
To je krásný! Já toho moc
Nifredil
To je krásný! Já toho moc nepoznala (ale potěšila mě Enderova hra, tu si musím přát příští rok:)), ale těší mě, že je ještě tolik posledních stránek, kam se musím dočíst!:)