Nezdobíváš se příliš. Ba vlastně, nejčastěji jen v rouše Evině chodíš, rudou hlavu sveřepě zdviženou, v takovém kontrastu k Tvému štíhlému tělu.
Jak jsi šetrná! Od Tebe by se měl každý učit. Nesnášíš, když vyhazuju jídlo. Vždy se náhle objevíš a jen svou vyzývavou přítomností mi připomínáš, že to není správné. A nabízíš mi svou pomoc.
Miluješ pečení. Tak ráda vedeš mou ruku, jakpak bych asi bez Tebe správně nanesl krém nebo rozetřel těsto?
Neumím si Tě vážit. Považuji Tě za samozřejmost. Ale jen se někde ocitnu bez Tebe a už poznávám, jak moc jsem na Tobě závislý.
Kuchyňská stěrko!
Fandom je nově založený, a jak jeho jméno napovídá, jeho cílem je oslava malých, denně užívaných a tolik přehlížených věcí, bez kterých by ale svět byl o mnoho horším místem.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
to je dobrej nápad :-)
Aries
to je dobrej nápad :-)
Děkuji.
Kumiko
Děkuji.
Kuchyňská stěrko, jak jsem tě
kytka
Kuchyňská stěrko, jak jsem tě v dětství neměla ráda! Vždycky jsi za mě všechny zbytečky sladkého těsta vylízala, že na mě skoro nic nezbylo :))
Moc hezký nápad s drabble i s fandomem.
Ale to je zase pravda! Na to
Kumiko
Ale to je zase pravda! Na to jsou dobré úzké hrníčky, když se v nich rozpouští čokoláda a stěrka se tam nevejde :-).
Do poloviny jsem netušila o
Aplír
Do poloviny jsem netušila o koho (o co) jde.
Opravdu bezva nápad. :)
Děkuju moc, jsem ráda, že
Kumiko
Děkuju moc, jsem ráda, že pobavilo.
Jo, to je moc dobrá věc. Taky
Esclarte
Jo, to je moc dobrá věc. Taky ji mám ráda.
Jo, bez ní si skoro
Kumiko
Jo, bez ní si skoro ani nenamažu chleba... :-D
Oslava malých předmětů
TQ-PoN
je správně ironický fandom : D stejně jako tahle povídka
Jé, to je krásné. Přidávám se
Evangelista biolog
Jé, to je krásné. Přidávám se k chvále stěrky!
To je geniální nápad na
strigga
To je geniální nápad na fandom! A ano, kuchyňská stěrka je naprostý must have. :D
To je naprosto přesné.
Tlegy
Stěrku používám často i já jako chlap. Bez ní je člověk ztracen.