Navazujeme těsně na předchozí Tondovu reakci na výslech Míly.
Tonda na mne chvíli zamyšleně koukal a pak jen povzdechl: „Asi mě to nemělo tolik zaskočit. My jsme s Mílou byli hodně rozdílná dvojice.“
„Jak jste se dali dohromady?“
„Ále, spravoval jsem jí auťák a líbila se mi, tak jsem ji pozval na rande. Ona je sice nějaká marketingová cosi a já jen automechanik, ale nečekala žádnýho filosofa, tak nám to celkem klapalo. Takovej bezpečnej nenáročnej vztah. Jen s Lukášovou ženou Monikou se nesnášej.“
„A s tím druhým synem?“ zeptal jsem se, protože už jsem v duchu probíral všechny možné podezřelé.
„Aleš je úplně v pohodě,“ úplně bezelstně odpověděl Tonda.
Anebo že by ne? Jsem zvědavá,
Apatyka
Anebo že by ne? Jsem zvědavá, pěkně to zašmodrcháváš :)
Tak jsem si dočetla a jsem
mila_jj
Tak jsem si dočetla a jsem zvědavá, kam tě letos témata zavedou. :)
já taky :)
HCHO
já taky :)
To zní jako předčasně
neviathiel
To zní jako předčasně vyloučený podezřelý. Hmmm.
Hm, zdá se, že Tonda viděl
Dede
Hm, zdá se, že Tonda viděl jen to, co vidět chtěl.
však od toho je detektiv, aby
Aries
však od toho je detektiv, aby větřil, Tonda už nemusí
Bezelstnost Tondy nemusí jít
Aplír
Bezelstnost Tondy nemusí jít s pravdou ruku v ruce.
Díky moc všem čtenářům,
HCHO
Díky moc všem čtenářům, dneska už mizím do hajan... Dobrou :)
Takže já bych si dala pozor
Regi
Takže já bych si dala pozor právě na Aleše.