„Matěji? Jsi tam?“
Společnost za dveřmi začala být poněkud nervózní.
„Co tam dělá?“ vyzvídala Mája.
„Brečí.“
„Cože? Jak dlouho?“
„Asi dva dny.“
„Dva dny? Co jste mu udělali?“
Kanibal se ošil „Já…“
Z pokoje se vyřítilo ubrečené individuum. „Ale když on ji měl tak ráááád,“ vykřiklo, a s prásknutím dveří zase zmizelo.
„Já zapomněl, co se stane, když mu povolím Kate a Lea.“
„Ty… aaaaa já nemám slov. Pustit amorovi Titanic je jako vzít vegetariána na jatka. Teď můžeme udělat jen jedinou věc.“
„A je to nutné?“
„Ano.“
Kanibal si povzdechl. „Jděte pro zmrzlinu. High school musical maraton právě začíná.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
*spadla smíchy z postele*
Peggy
*spadla smíchy z postele*
Ještě, že už mi došly zásoby
Terda
Ještě, že už mi došly zásoby pistácií :-D :-D :-D
Amor! já už zdechnu, co se
Lejdynka
Amor! já už zdechnu, co se tam ještě může objevit?
a jestli se dozvím, že cokoli...:D
Já se vždy těším na další
Dangerous
Já se vždy těším na další perly z tohohle fandomu. Ha! :D
Smíchy jsem málem zajela pod
Profesor
Smíchy jsem málem zajela pod stůl.
Efektní. Amor a tragický slaďák.