Od KattyV | So, 20. 04. 2019 - 18:39 Fandom Pod haldou Obrázek Téma DMD Bonus č. 5. pro 20. 4. 2019. Téma: Vzácné koření - komiks Důležité je, že si umí Faob 7 let zpět Trvalý odkaz Důležité je, že si umí poradit i se značně zapeklitou situací!!! :-) Naštěstí má kámošku, která KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Naštěstí má kámošku, která poradí. ;) :))))))))))) dobré Tora 7 let zpět Trvalý odkaz :))))))))))) dobré Moc tif.eret 7 let zpět Trvalý odkaz pěkné :-) :) Apatyka 7 let zpět Trvalý odkaz :) Díky moc všem výše KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Díky moc všem výše komentujícím. Skořice - kuřice Arenga 7 let zpět Trvalý odkaz Skořice - kuřice To je geniální! :-D Vymýšlela jsem to dneska KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Vymýšlela jsem to dneska půlku výstupu na rozhlednu. K vanilce jsem nic vtipného nevymyslela a majoránku dává do dortu leda pejsek s kočičkou. :) Ruda tam dává kuřince, to je mila_jj 7 let zpět Trvalý odkaz Ruda tam dává kuřince, to je lepší. Fakt mne to pobavilo a máš naprosto pravdu. Humor je vzácné koření. Malinko se to vymklo. ;) Ale KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Malinko se to vymklo. ;) Ale konec dobrý, všechno dobré. Jasně! Tohoto koření není Regi 7 let zpět Trvalý odkaz Jasně! Tohoto koření není nikdy dost! Škoda, že je tak vzácné. I KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Škoda, že je tak vzácné. I když během DMD ho člověk potká docela dost. Tak to je opravdu dobré! Chrudoš Brkosl… 7 let zpět Trvalý odkaz Tak to je opravdu dobré! Díky. KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Díky. hehe, dobrý. A mohl upéct i Aries 7 let zpět Trvalý odkaz hehe, dobrý. A mohl upéct i to kuře ;) Ne že by mě to nenapadlo. Ale KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Ne že by mě to nenapadlo. Ale nechtěla jsem být napadena ochránci nevinných žluťoučkých kuřátek. ;) Hahaha, to je bezvadné, Rya 7 let zpět Trvalý odkaz Hahaha, to je bezvadné, skořice jako kuřice :-))) :D To je super! strigga 7 let zpět Trvalý odkaz :D To je super! :D KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz :D Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Důležité je, že si umí Faob 7 let zpět Trvalý odkaz Důležité je, že si umí poradit i se značně zapeklitou situací!!! :-)
Vymýšlela jsem to dneska KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Vymýšlela jsem to dneska půlku výstupu na rozhlednu. K vanilce jsem nic vtipného nevymyslela a majoránku dává do dortu leda pejsek s kočičkou. :)
Ruda tam dává kuřince, to je mila_jj 7 let zpět Trvalý odkaz Ruda tam dává kuřince, to je lepší. Fakt mne to pobavilo a máš naprosto pravdu. Humor je vzácné koření.
Malinko se to vymklo. ;) Ale KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Malinko se to vymklo. ;) Ale konec dobrý, všechno dobré.
Škoda, že je tak vzácné. I KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Škoda, že je tak vzácné. I když během DMD ho člověk potká docela dost.
Ne že by mě to nenapadlo. Ale KattyV 7 let zpět Trvalý odkaz Ne že by mě to nenapadlo. Ale nechtěla jsem být napadena ochránci nevinných žluťoučkých kuřátek. ;)
Hahaha, to je bezvadné, Rya 7 let zpět Trvalý odkaz Hahaha, to je bezvadné, skořice jako kuřice :-)))
Důležité je, že si umí
Faob
Důležité je, že si umí poradit i se značně zapeklitou situací!!! :-)
Naštěstí má kámošku, která
KattyV
Naštěstí má kámošku, která poradí. ;)
:))))))))))) dobré
Tora
:))))))))))) dobré
Moc
tif.eret
pěkné :-)
:)
Apatyka
:)
Díky moc všem výše
KattyV
Díky moc všem výše komentujícím.
Skořice - kuřice
Arenga
Skořice - kuřice
To je geniální! :-D
Vymýšlela jsem to dneska
KattyV
Vymýšlela jsem to dneska půlku výstupu na rozhlednu. K vanilce jsem nic vtipného nevymyslela a majoránku dává do dortu leda pejsek s kočičkou. :)
Ruda tam dává kuřince, to je
mila_jj
Ruda tam dává kuřince, to je lepší.
Fakt mne to pobavilo a máš naprosto pravdu. Humor je vzácné koření.
Malinko se to vymklo. ;) Ale
KattyV
Malinko se to vymklo. ;) Ale konec dobrý, všechno dobré.
Jasně! Tohoto koření není
Regi
Jasně! Tohoto koření není nikdy dost!
Škoda, že je tak vzácné. I
KattyV
Škoda, že je tak vzácné. I když během DMD ho člověk potká docela dost.
Tak to je opravdu dobré!
Chrudoš Brkosl…
Tak to je opravdu dobré!
Díky.
KattyV
Díky.
hehe, dobrý. A mohl upéct i
Aries
hehe, dobrý. A mohl upéct i to kuře ;)
Ne že by mě to nenapadlo. Ale
KattyV
Ne že by mě to nenapadlo. Ale nechtěla jsem být napadena ochránci nevinných žluťoučkých kuřátek. ;)
Hahaha, to je bezvadné,
Rya
Hahaha, to je bezvadné, skořice jako kuřice :-)))
:D To je super!
strigga
:D To je super!
:D
KattyV
:D