Uteklo to jako voda a máme tu poslední letošní téma. Bylo nám s vámi hezky a snad se zase sejdeme příští rok u jubilejního desátého ročníku.
Budeme se snažit vše rychle dobodovat a reklamace budeme řešit nejspíš jen následující týden, pak už budeme odpojené.
Mějte se krásně.
Téma pro 30. 4. 2018: Se mnou odejde zákon
Toto téma bude uzavřeno 30. 4. 2018 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Moc optimisticky ten závěr
Esclarte
Moc optimisticky ten závěr nezní (i když od minulého týdne máme být optimisti).
a já to chtěla zakončit
KattyV
a já to chtěla zakončit svatbou. Tož to nevím.
tak to dmd asi Barťou a
Aziz
tak to dmd asi Barťou a Davidem zakončit nezvládnu, chtěla jsem je nějak uzavřít.
Ale to téma vypadá dobře!
Fňuk! Letos mě to teda
Carmen
Fňuk! Letos mě to teda chvílemi stálo hodně sil, nahrnulo se mi toho na duben strašně moc a některé dny jsem vysloveně padala únavou i při psaní (a mám obavy, že to bylo místy znát), četla jsem zatím hrozně málo, což mě moc mrzí a budu to dohánět v květnu... ale stejně se nemůžu smířit s tím, že tohle je poslední a že až za rok... :(
A Kolaloka taky?
Gwen
A Kolaloka taky?
Ale abychom se přidrželi tématu... co já s tím?
: DDD to je taky dobrý.
Rya
: DDD to je taky dobrý.
no tě pic, s námi odejde
Tora
no tě pic, s námi odejde zákon a hotovo dvacet. Uteklo to jako voda, to je fakt. Jako každý duben...
očivalík
netopýr budečský
očivalík
Jé, děkuji, jste milé.
Kumiko
Jé, děkuji, jste milé.
A omlouvám se všem zhnuseným...
Děkujeme moc za celý krásný duben!
zhnusený nikdo není, prostě
Tora
zhnusený nikdo není, prostě je to téma a musí se zpracovat, bez huhlání by to ale nebylo ono :)
Díky za témata, díky za duben
Bilkis
Díky za témata, díky za duben, prostě díky. :)
.
winterpool
Jako poděkování za duben posílám pěknou písničku, která mi v souvislosti s tématem naskočila, a které ne a ne se zbavit.
Ze zákona poslední?
mamut
Ze zákona poslední?
Vždyť to sotva začalo :)
Teda to uteklo!
Aries
Teda to uteklo!
Tak jsem zas nedrabblila...
Apatyka
Tak jsem zas nedrabblila... Ale za rok to zkusím zas!
Ach...
Profesor
... to už je konec?
Uteklo to. Ale dík. :-) Za téma i za organizaci. Bylo to super.:-)