NESOUTĚŽNÍ
Tohle téma se prostě nedalo nevyužít ;)
Velmi volně navazuje na drabble Pro dobrotu na žebrotu.
„Hej,“ sykla jsem a žduchla do Vendy. Ta se ale jen zavrtěla a ospale zabručela.
Znovu jsem upřela pohled na profesora chemie, který konečně s jedničkou propustil našeho spolužáka a vybíral si druhou oběť ke zkoušení.
Pořádně jsem s Vendy ležící na lavici zatřásla: „Kámo, vzbuď se! Dívá se sem!“
„Co?“ cukla sebou Vendy a při zvedání shodila rukou své pouzdro. Chemikář, doteď hledící do klasifikačního sešitu, se otočil za zvukem.
„Tak pojďte, Vendulo,“ vyzval moji spolusedící. Ta se pomalu zvedla a zpražila mě napůl naštvaným, napůl zoufalým pohledem.
Ve smířlivém gestu jsem zvedla ruce: „Sorry, já tě budila včas.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jako by to mluvilo z mé
Hraběnka Veriv
Jako by to mluvilo z mé vlastní zkušenosti :D
:D
Evangelista biolog
:D
Hehe, dobré.:-) Něco
Profesor
Hehe, dobré.:-) Něco podobného se stalo taťkovi. Akorát, že toho včas nevzbudili. Naštěstí věděl.:-)))
Díky ;) Někdo má holt štěstí
Evangelista biolog
Díky ;) Někdo má holt štěstí :D
Cheche, tak to je krutý.
Esclarte
Cheche, tak to je krutý.
No jo, takhle to chodí.
Evangelista biolog
No jo, takhle to chodí. Školní prostředí je nemilosrdné ;D