V některých očích se dá utopit. Tyhle mě okamžitě přitáhli jako magnet, dva tlející uhlíky v moři šedočerného nezajímava. Ale utopit se v nich, to se nedalo. Byly to oči lovce, oči, které se své oběti smějí do obličeje. Mohly vás ovládnout, ochočit, nasadit vám obojek a nechat vás svíjet se v slastných křečích, bolavou touhou po ztracené svobodě. Ty oči jsem moc dobře znala.
Stál tam uprostřed svého revíru, obklopen lovnou zvěří a myslel na to samé co já. Můžete si ulovit králíčka. Můžete se pokoušet zkrotit dravce. Ale tou největší trofejí je ulovit si lovce. Ať započne lov.
Pokračuje zde.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Líbí,
Faob
podmanivě napsáno! Jen si nejsem jist, zda jsem pochopil, ale to si počkám na komentáře :-)
dobré
Aries
dobré