Alf

Obrázek uživatele Champbacca

Chlupy a chtíč

Fandom: 
Úvodní poznámka: 

NC-199. AU. Postslash? Mpreg. Sorry.

Drabble: 

Gordon Shumway měl den blbec. Na co sáhnul, to se rozsypalo (ještě víc než obvykle), motor jeho lodi vyluzoval zvuky, co připomínaly kočku na rozpálené plechové střeše nebo na grilu, a měl čím dál větší hlad.
Už se těšil, až jeho hlídka na oběžné dráze skončí a bude moct zajít za Skipem na pivko. Asi by se těšil méně, kdyby věděl, že pro něj má Skip nemilou, biologicky velmi nepravděpodobnou novinku a důkaz, že si nedávali pozor tak, jak měli.
Ale toho byl nakonec ušetřen, protože než přistál, došlo k onomu památnému okamžiku, kdy na Melmacu zapnuli příliš mnoho fénů.

Závěrečná poznámka: 

A ostatně soudím, že by Jediland měl být aktualizován.

Obrázek uživatele Ebženka

Alf a savec

Úvodní poznámka: 
Hurá, nikoho jinýho to nenapadlo! Edit.: A sakra, napadlo. Promiň, Mairam, nový už vymejšlet nebudu, a vůbec,tak moc podobné to nemáme.
Fandom: 
Drabble: 

Tik tak, tik tak.
Tik tak, tik tak.
Tik tak, tik tak.
"Jsi unavený. Tvé tlapky jsou těžké, velice těžké. Chce se ti spát. Tvé oči se zavírají. Chce se ti velice spát. Chce se ti spát. Chtěl bys být hamburgerem. Sníš o tom stát se hamburgerem. Měníš se v hamburger. Jsi hamburger. Jsi hamburger..."

Kocour Lucky spokojeně vrněl, ale hamburgeru se nepodobal. Pořád to byl ten starý dobrý křupavý a dokulata vykrmený kocour.

Alf si povzdechl. Počítat kočky do rodiny. Taková pitomost. Na Melmecu se obkládají houskou a nakládanými cibulkami.
Ze žalu si šel dát osmý megasendvič se vším.

Obrázek uživatele Mairam

Astronomická létající forma

Úvodní poznámka: 

Málem jsem si vyškubal vlasy, protože jsem se zařek, že zvládnu napsat všechno, ale tohle už jsem vzdal. Pak jsem konečně dostal nápad.

Fandom: 
Drabble: 

Willy byl pečlivý v mnoha ohledech. Nezvolil si vědecké povolání jenom tak, pociťoval zvláště vysokou zálibu ve škálování, měření, verifikování a vůbec všech logických věcech. Tabulky a dotazníky - to bylo teprve jeho.
Soužití s mimozemšťanem typu Alf (astronomická létající forma) pro něj bylo vyčerpávající, ale podnětné zároveň. Za dobu, co ve Willyho domě žil mimozemský příživník, zjistil několik zajímavých záležitostí.
Velikost: 125 cm
Věk: cca. 220 let
Počet vnitřních orgánů: 10
Z toho žaludků: 8
Potrava: sní cokoliv
Rozmnožování: nezjištěno
Povrch těla: chlupatý (a líná!)
Při styku Alf a savec nedochází k žádným zvláštnostem. Tedy pokud tím savcem není kočka.

-A A +A