Tlusté kotníky

Obrázek uživatele Peggy Tail

Tlusté kotníky

Tak a je to, zakládám fandom :D Je to název našeho neoficiálního klubu, který jsme vytvořili s kamarády. Resp. s kamarádkami, zatím do něj patří jen jeden muž. Tedy do naší nejužší skupiny. Jinak vlastně nejde o opravdový klub. Jde o naše zážitky, příběhy a hlášky, které velice často nedávájí skoro žádný smysl, no a v tom je ten smysl.

Začalo to tak, že v jednom z dílů Přátel, které s kamarádkou známe skoro nazpaměť, napsal Ross o Rachel, že má tlusté kotníky. (V zeznamu negativ na Rachel.) To nás s kamarádkou položilo. Hrozně jsme se smály. Nechápaly jsme, jak vůbec může mít někdo tlusté kotníky a i kdyby, co je to za zatracený parametr či připomínku. Lidi si měří břicho, zadek, neustále na sobě hledají chyby a teď si budou přeměřovat i kotníky? Nemohly jsme si z toho přestat dělat legraci, vytvářely jsme vtipy typu: "Ta paní jde tak pomalu, protože má tlusté kotníky." A náhle i zcela nesmyslně: "Ten člověk usíná, protože má tlusté kotníky."
V posledních dvou letech se mi povedlo tak nějak sjednotit mé nejbližší přátelé a všechny je spolu seznámit. Oni jsou všichni tak hrozně prdlí a vždycky padne nějaká nová hláška. Začala jsem je dokonce graficky zpracovávat a už mám slušnou hromádku. Nazvali jsme náš spolek Tlusté kotníky. Spolek lidí, kteří si umí dělat legraci sami ze sebe. Kterým je jedno jestli mají tlustý kotník nebo prsa na zádech (to zas pronesla moje mamka), důležité je, že mají jeden druhého a že si váží sami sebe. Lidí, pro které i nesmysl dává smysl, kteří dokážou všechno vidět z více úhlů pohledu. Pokud takto člověk smýšlí, má tlustokotníkářskou mysl, jak bychom řekli.

Pokud nějkoho zajímají bizarní (upozorňuji, že opravdu hodně bizarní) hlášky těchto uplně cizích lidí, můžete si je prohlédnout na mém pinterestu: https://www.pinterest.com/LamaVole9/mind-of-fat-ankles/

Obrázek uživatele Peggy Tail

S vámi

Úvodní poznámka: 

Upozornění: je to dada.

Drabble: 

Chechtáky chytám s vámi, moje milé dámy. A pane. Bez vás koláčky mi nechutnají. Tlustý kotník, obří stehno, prsa na zádech. Přírodní špek a meruňková bába. Máma má debilně křiklavou barvu. Nechceš sáček z vysavače? Trpělivost přináší kavárnu. Hlavně se nějak pohybuj. Kripl z lesa budeš vždycky. Posiluj a nepadej do záchodu. Já, prsty, voda a zásuvka - elektrická romantika. Hoď balónek do ksichtu. To mě megasere. Inteligentní brouk ví, že neplatí to, co neplatilo. Jez písmenkovou polívku a měj zajímavý kozy, protože čas děleno kuře se rovná polední pauza. To ví Owel i vekslák. Buď pyšný, že jsi divně vypadající!

Obrázek uživatele Peggy Tail

Hymna Tlustých kotníků

Úvodní poznámka: 

Tak a je to, zakládám fandom :D "Tlusté kotníky" je název našeho neoficiálního klubu, který jsme vytvořili s kamarády. Resp. s kamarádkami, zatím do něj patří jen jeden muž. Jde o naše zážitky, příběhy a hlášky, které velice často nedávájí skoro žádný smysl, no a v tom je ten smysl. Snad mi hymna projde. Bylo to hodně těžké.

Drabble: 

Nakupují levně do svého batohu
který pak přivážou si ladně na nohu
jejich stehna v kalhotách se těsní
kiwi se slupkou jen tak někdo nesní

V záchodě již málem hnízdili
však jejich svaly všechno napravily
když ve stanu zvrací nemají to snadné
zpěv ozývá se v jejich těžké hlavě

Cink zvoní budík všichni vzbuďte se
ať se vám kotník smíchy roztřese
podprsenku hoďte si na záda
dolijte sklenku svého kamaráda

Tlusté kotníky zbrklé nesnáší
však trpělivost kavárnu přináší
spěchat v neděli zdravé vůbec není
kolem se potom všechno rychle mění

Tak podprsenku hoďte si na záda
dolijte sklenku svého kamaráda

Obrázek uživatele Peggy Tail

Když to máš, tak to ukaž

Úvodní poznámka: 

Asi bych tu měla založit fandom "Tlusté kotníky."
Upozornění: bizarní, ostré, upřímné.

Drabble: 

Sedí vám zadek jinde, než by podle ideálu měl? Například na břiše? Máte nějakou část těla podivně větší či menší než ostatní? Máte prsa na zádech? Visí vám jako dva těstové válce nebo jsou fakt zajímavé? Skřípáte si občas špekem druhý špek? Jsou vaše kotníky tak gigantické, že když nastoupíte do autobusu, tak se nerozjede? Má i vaše tričko velká prsa? Připomínáte bezdomovce či veksláka? Nebo se snad občas cítíte jako kripl z lesa? Připadáte si jako dárek, který se chce rozbalit, ale nemůže, protože se bojí, že adresáta neoslní?
Tak se na to totálně vyserte. Jste dokonalí. Skrz naskrz.

Závěrečná poznámka: 

Reklama na sebe sama, samozřejmě :) Tím myslím, že každý by se měl mít hlavně rád a být sám sebou. To je lepší, než jakýkoli přípravek či kůra.

Obrázek uživatele Peggy Tail

Když začneš, nejde přestat

Úvodní poznámka: 

Nahrazuji téma č. 23, Bludný kruh
Toto je skutečná koverzace, kterou vedu se svou kamarádkou na youtube.
Jde o pouhý úryvek. Opravdu to nebere konce.

Drabble: 

... "Ahoj, bezpohlavní ukrajinská uklízečko. Vyčisti si obočí fénem na prsa, to tvoje zpívání se už nedá jíst!!"

"No nazdar, to jsme dlouho nezalejvaly. Pamatuji si, že padaly dost vostrý hlášky. Kdy si založíme tu besedu o kotnících se špeky?"

"Nososuchá šlapajzno, právě sedím v práci, když si ostatní hrabou v polštáři hlavu. To víš, to jsme byly ještě zralý a šťavnatý kóči. Ale slova nám z huby padají pořád. Jsem pro to, založit klub shnilých a bezpohlavních kotníků!"

"Nosohlubko, teď musím zabořit nos do čistopleného polštáře. Ať ti chodí co nejmíň cizoplochých prostoduchů a čas letí s papouškem o závod." ...

Závěrečná poznámka: 

Ještě nutno dodat, že si navzájem rozumíme.
Peggy a Jenny.

Obrázek uživatele Peggy Tail

Tlustý tým

Úvodní poznámka: 

Zdravíme z narozeninové oslavy. Teď jsem teprv zjistila, že byl vyhlášen nějaký bonus :DD Takhle to vypadalo dnes odpoledne.

Drabble: 

Jedna má plnou pusu dortu a mlčí, druhá má záchvat smíchu a válí se po zemi, třetí vyklízí myčku, čtvrtá je na záchodě, pátá něco vypráví šesté, sedmé přišla na mobil zpráva. Osmý je vyděšen.
Na prvním nápise stojí: "máš tlustý kotníky", na druhém: "tlustá párty."
Všude barevné balónky a po obýváku se válí rozbalené dárky. Zbytek dvou nádherných dortů leží v lednici. Všichni už jsou přejedení, a to uběhly teprve dvě hodiny od začátku.
Myslím, že kdyby sem přišel kdokoli jiný, nápisy by nepochopil. Ani to plyšové hovno, co vítá hosty v předsíni.
Sestavila jsem si ale věrný tým.

Závěrečná poznámka: 

Zdraví Peggy Tail, Envy a Queen 24.

-A A +A