Detektiv Swear (vlastní fandom)

Obrázek uživatele cptdrake

Hlavní role

Úvodní poznámka: 

Ze začátku případu.

Drabble: 

Rodiče, zvláštní role, narodí se dítě a jsou prostě rodiči. Jejich rodina, přátelé, i oni sami přestávájí vidět jejich další sociální role a stávají se především rodiči.

Detektivu inspektorce Swearové tohle prolétlo hlavou, když poprvé spatřila ty vyděšené uplakané tváře mladého páru, který se k sobě choulil na pohovce v pastelově barevném obývacím pokoji.

Z minuty na minutu přišli o svoji hlavní roli, jejich dcera zmizela a oni byli jen mizernými komparsisty ve hře někoho jiného. V hlavě detektiva doprovázela výjev scénická hudba ze zvuků temných afrických bubnů. Ve skutečnosti šlo o bouchání dveří aut novinářů. Supi už se slétají.

Obrázek uživatele cptdrake

Případ ztracené kartografky

Úvodní poznámka: 

Výjimečně se vypravuji za hranice představivosti...

Drabble: 

Detektiv inspektorka Swearová seděla za svým pracovním stolem, na kterém v kuželu světla ležela rozložená složka s posledním případem. V budově už bylo slyšet jen vrčení překapávače na kávu, všichni ostatní šli dávno domů.

Kam jsi šla? Dívala se na tvář děvčátka na fotografii, hledali Daisy už třetí den a šance na to, že ji najdou živou a zdravou klesala každou minutou. Inspektorce padl zrak na mapu, kterou našli pečlivě složenou a ukrytou pod Daisyinou postelí. Na mapce byl dětskou ručkou zakreslen labyrint městských ulic. Pohled jí sklouzl k jedinému bílému rohu papíru. Byl snad tam klíč k nalezení Daisy?

-A A +A