Vedlejší účinky

Téma: Poslední bonbón

Žiji v poměrně velkém bytě. Nicméně z finančních důvodů jsem nucena pěstovat si spolubydlící. Bohužel vášeň pro luštění příběhů (a zřejmě i některé mé povahové rysy) má jisté neblahé vedlejší účinky.

Jedna z dívek, které se mnou sdílely domácnost, například dostala od svého přítele (jako důkaz lásky) vzácnou bonboniéru, kterou po několik týdnů uchovávala na čestném místě ve spíži. Zhruba po měsíci se rozhodla slavnostně ochutnat první z bonbónů. Bohužel se tak stalo právě v den, kdy byla poslední cukrovinka nahrazena detailním modelem z fima. Práce s touto hmotou má pozitivní vliv na mé soustředění. Čokoláda také. Spolubydlící se odstěhovala.

Komentáře

Obrázek uživatele Rya

Jako obvykle: vybroušené, skvělé.

Obrázek uživatele neviathiel

Šperky!
Z té představy mě rozbolely zuby... Pokud to není jen hříčka a skutečně se to stalo, pak ses musela docela nadřít, že jo? (Neznám fimo moc zblízka, jen z doslechu a viděla jsem "jen" výsledky)

Obrázek uživatele Lejdynka

Šarlotko, ty se fakt nezdáš. Původně jsem si říkala, že bych s tebou klidně bydlela, ale teď už si přestávám být jistá, čokoládu zásadně nepůjčuju! :)
Drabble skvělé jako vždy!

Obrázek uživatele Aries

jsem úplně unešená

Když nechá někdo někde čokoládu válet měsíc, tak se nemá co divit!

Obrázek uživatele Aveva

Spolubydlící prostě nepochopila, že to děláš pro její dobro. Vždyť všichni víme, co nestřídmá konzumace čokolády dělá s postavou a se zubama! ;o)

Obrázek uživatele Profesor

Ty potvoro...
Ale co, konala jsi dobro pro zdraví své spolubydlící.
Jako vždy perfektní drabble.

Obrázek uživatele Dangerous

Nešlo tvrdit, že to fimo tam už bylo do začátku? :D

Pěstování spolubydlících je supr.

-A A +A