Jak (ne)ztratit hlavu

Úvodní poznámka: 

Náhrada za téma "Vítr ve vlasech"

Aktéry jsou bezhlavá jeptiška pražská a skoro bezhlavý rytíř Nicholas de Mimsy-Porpington, navazuje na dávné http://sosaci.net/node/10063
a předchází dnešnímu http://sosaci.net/node/37701
(přečetla jsem si dávné komentáře, které jim vyjadřovaly sympatie, a udělaly mi radost, takže tohle - tentokrát z jejího pohledu)

.

Fandom: 
Drabble: 

Posledních pár let strašila jako mátoha. Bez něj to zkrátka nebylo ono. Ale jak to udělat, dovolenou mu z Bradavic nedají nejméně dalších sto let …. ?
Když však bezhlavý templář jednoho dne zvolal, „Zase musíme připravit tu *** stoletou konferenci! Žadonit o příspěvky, zajišťovat královské ubytování …!“, dostala nápad. Slíbila pomoc („Praha je kouzelná, přijedou!“) a přesvědčila jej, aby okruh pozvaných rozšířil i o handicapované („není středověk!“). Do owllistu nenápadně vpašovala adresu sira Nicholase.
Sepsala abstrakt příspěvku "Jak neztratit hlavu" – sice už pár staletí netušila, kde by její hlava mohla být, ale to nevadilo - a po dlouhé době opět ucítila vítr ve vlasech.

Komentáře

Obrázek uživatele Tora

Ucítit vítr ve vlasech na hlavě kterou nemá je super. Je vidět, že se opravdu těší!

Určitě moc! Děkuji :)

Obrázek uživatele Aveva

Tomu říkám romantika! :o)

ano, ukrutně bezhlavá :)))

Obrázek uživatele Terda

Geniální.

Díky!

Obrázek uživatele neviathiel

Owllist!

Obrázek uživatele Regi

Parádní! :-)

Obrázek uživatele Faob

Věru až nekorektní černý humor (protknutý přísně tajnými reáliemi typu ***), ohlédnu-li se ale zpátky, nikoli Ti nevlastní!

Krásné!

-A A +A