Síla přírody

Vládce démonů právě umučil otroka a otřel si pařáty od krve. Zvedl ze země poslední zbytky ubožáka a hodil je mezi ostatní otroky. Ať vědí, co je čeká. Pak zavelel svým posluhovačům.
„Připravte se. Zítra vyrážíme do starého hvozdu.“

Starý druid se procházel po mýtině a smutně se rozhlížel kolem. Sehnul se a utrhl sedmikrásku, která kvetla pod nohama. Pak se rozplakal. Musí bojovat. Musí tohle místo zachránit. I za cenu vlastního života.

Druid se pomodlil k přírodě. Věděl, že je to naposled. Pak zaslechl výkřik. Ohlédl se a spatřil ženu blížící se k němu. Tvář měla zamazanou od čerstvé krve. V tu chvíli na ni skočil z lesa démon a jednou ranou ji usekl hlavu. Zatím co pil její krev, snesla se na něj čistá magie druidova a démon zmizel v plamenech. Druid bojoval statečně, ale i na něj přišla řada. Spár útočníka mu protrhl břicho, něhož se vyvalily vnitřnosti. Zatímco ležel na zemi, a již ani nevnímal bolest od zubů hodujících démonů, dal své poslední síly dříve utrhlé sedmikrásce.

Brzy se jeho zbytky přemístily na hnijící hromadu, na které měl pán démonů svůj trůn. A pod ním se čerstvě otevřel květ sedmikrásky, aby dal život novým potomkům přírody.

Fandom: 
Rok: 
2011
Komentáře (archiv): 

So, 2011-04-23 18:26 — Profesor
Pěkné, ale spíš smutné, než

Pěkné, ale spíš smutné, než hororové.

Čt, 2011-04-21 14:05 — Smrtijedka
Teda, ty na to deš hopem.

Teda, ty na to deš hopem. Všude čtu šramocení, stíny, člověk do poslední chvíle neví, ale tohle je úplně jiné kafe. Moc se mi to líbí.

Čt, 2011-04-21 19:55 — Lihosmrt
Dik

Dik, ale že by to bylo nějak děsivé se taky říct nedá:-)

Pá, 2011-04-22 19:22 — Smrtijedka
Děsivosti na mě po pročtení

Děsivosti na mě po pročtení všech sedmikrásek bylo až dost ;). Zato něco takhle krásně naturalistického není nikdy dostatek :p

-A A +A