E-kniha 2018

Obrázek uživatele sos

E-kniha v zásadě funguje podobně jako Autorský výběr. Každá autorská identita do ní může zařadit jedno letošní drabble, ideálně takové, které pokládá za nejpovedenější nebo nejčtivější. Drabble se může, ale nemusí krýt s drabbletem zařazeným do Autorského výběru.
JAK? Ke všem vašim drabblatům přibylo tlačítko “Zařadit do e-knihy”. Klikněte na něj u drabblete, které chcete do e-knihy zařadit.
DO KDY? Vyberte a odklikněte své drabble do neděle 31. 5., 23:59. Co není odkliknuto, jako by nebylo.
Další technické podrobnosti: E-kniha bude zdarma ke stažení na těchto webových stránkách. Bude zpracována ve formátech epub, mobi a pdf. K této radostné události jednou dojde a ti z vás, kteří disponují křišťálovou koulí, nám jistě rádi v komentáří sdělí přesné datum.
Zařazení drabble do e-knihy samozřejmě není povinné, můžete mít spoustu důvodů, proč tak neučinit. Je to akce zcela dobrovolná, co se sejde, to tam bude :)

Pokud si chcete zkontrolovat, co jste do seznamu zařadili, či se podívat, co tam dali ostatní, podívejte se na adresu: http://sosaci.net/ebook2018

Komentáře

Co tam dát? Babo, raď.

Obrázek uživatele Eillen

Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Docela by mi zajímala jedna věc. Podle jakého vzorce vybírají ti, co píší příběh na pokračování :-D já nevím ani v jednom, co bych vybrala...

Nojo, to je těžký. Snad něco, co tam stojí víc samostatně, takže je to samo o sobě srozumitelné, a má to nějakou zvláštní hodnotu (myšlenku, poetiku nebo něco na ten způsob), pro kterou si to zaslouží vybrat.

Obrázek uživatele Eillen

U Adamara bych o jednom kousku věděla. Na Město jsem ještě nekoukala. On je vůbec problém vybrat mezi těmi sériemi :)

Adamar a Město si můžou střihnout.

Obrázek uživatele ef77

Blbě :o), vybírá se blbě.

Obrázek uživatele Zayl

Ptám se, kdyby náhodou - lze zařadit drabble napsané v rámci 0. tématu?

Obrázek uživatele Aveva

Ano, lze. I zkušební téma je téma :o)

Obrázek uživatele Tora

Díky. Něco jsem vybrala, ale nikdy nevím, jestli dobře. Snad ano.

-A A +A